عضویت    ورود
ورود به سایت
» » سیستم شورای نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات استانداری بارگذاری و اجرا گردید

مدیرکل دفتربرنامه ریزی ، نوسازی و تحول اداری گفت:

سیستم شورای نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات استانداری بارگذاری و اجرا گردید

سیستم شورای نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات استانداری بارگذاری و اجرا گردید

کریم آبادی مدیر کل دفتربرنامه ریزی ، نوسازی و تحول اداری گفت : با توجه به نقش سرمایه انسانی در موفقیت های سازمان و لزوم مشارکت گسترده افراد در فرایند انجام کار و به استناد آیین نامه اجرایی ماده ۲۰ قانون مدیریت خدمات کشوری و نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات کارکنان استانداری و فرمانداری های تابعه از وظایف محوله دفتر برنامه ریزی ، نوسازی و تحول اداری استانداری است که برای اولین بار به صورت تمام مکانیزه و سیستمی در سه رکن دبیرخانه کمیته تخصصی کارشناسی و شورای نظام پیشنهادات راه اندازی گردیده است.

 

کریم آبادی تصریح کرد: این کار حاصل زحمت سه ماه تلاش بی وقفه همکاران دفتر و اداره فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری است که با همدلی و راهنمایی مدیران عضو شورا به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار به ثمر نشسته است.

وی افزود : در همین راستا بعد از طی مراحل مذکور پیشنهادات توسط همکاران از طریق سامانه برای دبیر اجرایی نظام ارسال می گردد و دبیر پیشنهادات واصله را برای کمیته تخصصی و در انتها برای اعضا شورای نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات به صورت سیستماتیک و فرایندی ارسال می نماید که فارغ از هر رای مبنی بر تایید یا عدم تایید پیشنهاد فوق بر اساس دستورالعمل اجرایی و اقدامات مقتضی انجام می گیرد. مدیرکل دفتربرنامه ریزی ، نوسازی و تحول اداری تاکید داشت : با توجه به وضعیت شیوع کرونا و الزام به رعایت مصوبات ستاد و ضرورت عدم برگزاری جلسات ، برای اولین بار مشارکت کارکنان در تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی مهیا گردیده است.

کریم آبادی در پایان خواستار حضور حداکثری همکاران استانداری و فرمانداری های تابعه وارائه پیشنهادات از طریق سامانه ایجاد گردیده شد.


 

 
 

 

 بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
کلمات کلیدی :

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : جمع عدد 12 بعلاوه 12 ؟ ( جواب بصورت عدد) ( برای تشخیص کاربر از ربات )
پاسخ :*

حدیث روز

امام رضا (ع) می فرماید : پنهان كننده كار نيك (پاداشش) برابر هفتاد حسنه است و آشكاركننده كار بد سـرافكنـده است و پنهان كننـده كـار بـد آمـرزيـده است.

آرشیو

<    «  مهر 1400  »    >
شیدسچپج
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

پیوندها

آمار

آمار بازدید
بازدید امروز: 113
بازدید دیروز: 2
بازدید ماه:120
بازدید سال:48764
بازدید کل:235371